Kurumsal

Galen Bilgisayar


GALEN ELECTRONiK olarak  1995   yılında  ticarete atılan firmamız  kısa süre içersinde dönemin en önemli iş  sektörü olan bilgisayar alanında ilerlemeye karar vermiş ve 1997 yılında  birbirinden ayrılamayacak olan iki  dalı elektronik ve bilgisayarı  aynı çatı altında toplayıp  GALEN BiLGiSAYAR ve ELECTRONİK  firmasını kurarak  bu günkü adıyla  bilişim sektöründe  hizmet vermeye başlamıştır.

Bir bilişim firması olarak en önemli olayın elektronik  haberleşme olduğunu  düşünerek  WEB serverlar ve MAiL serverlar  üzerine yoğunlaşan  firmamız zaten server ve data barındırması alanında olan bilgisini daha güncel olan bu iki konunun ve bununla gelen internet haberleşmesi  alanında hizmet vermeye 1999  yılında tam anlamıyla başlamıştır. Bununla birlikte son yıllarda dataların internette tutulması ve çalışma ortamının daha geniş bir alana yayılmasını sağlamaya çalışan firmamız  özellikle data barındırma  ve bilgi  aynalama konusunda çalışmaktadır.

Galen Bilgisayar, size profesyonel ekonomik kaliteli esnek kalıcı çözümler sunar.

Uluslararası standartlara uygun hizmetler veren firmamız, yüksek teknolojiye sahip veri merkezinde, geniş bir yelpazede ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen esnek yapılar ile en iyi çözümleri sunucağımızı garanti ediyoruz.