• GALEN BİLGİSAYAR

  Firewall Kurulum ve Yönetim
 • PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
  G
  A
  L
  E
  N
  Bilgisayar ve Network Hizmetleri
 • GALEN BİLGİSAYAR
  G
  A
  L
  E
  N
  Özel Yazılımlar
 • GALEN BİLGİSAYAR
  G
  A
  L
  E
  N
  Profesyonel Çözümler Sunuyoruz
 • GALEN BİLGİSAYAR
  G
  A
  L
  E
  N
  Data Center

Profesyonel bir destekle işinizi büyütmenin en hızlı yolu Galen Bilgisayar Tecrübeli ve işinin uzmanı kadromuz ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Galen Bilgisayar, size profesyonel ekonomik kaliteli esnek kalıcı çözümler sunar.

Uluslararası standartlara uygun hizmetler veren firmamız, yüksek teknolojiye sahip veri merkezinde, geniş bir yelpazede ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen esnek yapılar ile en iyi çözümleri sunucağımızı garanti ediyoruz.

DATACENTER

Datacenter Hizmetleri

Geniş bant internet altyapısı üzerinden sunulması gereken tüm hizmetler için yüksek maliyetli yatırımlar yapmadan bu hizmetleri çok daha uygun ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

WEB HOSTING

Web Site Barındırma Hizmetleri

Web sitenizin ve e-postalarınızın çalışması için gerekli olan bu hizmeti, sınırsız ziyaretçi ve sınırsız kota özellikleriyle alabilirsiniz.

FIREWALL

Firewall Kurulum ve Yönetimi

Cihazlarınızı diğer ağlardan gelecek olan saldırılara karşı koruyan, tanımlanan kurallara göre iç ve dış ağ trafiğinin kontrolünü sağlayan bu hizmetleri güvenle alabilirsiniz.

NETWORK

Network Kurulum ve Yönetimi

Ofisinizde veya uzak mesafelerdeki bilgisayarların ve/veya iletişim cihazını birbirine bağlandığı, sistem kaynaklarının farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldığı bu ağ kurulum hizmetini alabilirsiniz.

SERVER

Server Kurulum Bakım ve Onarım

Kendi firmanızın bünyesinde barındırmak istediğiniz suncularınızın kurulumu ve sonrasında da yönetimi ile ilgili olarak her türlü desteği alabilirsiniz.

MICROSOFT SPLA

Microsoft Spla Partner

Microsoft Lisanslarınızı en uygun fiyatlar ile bizden kiralayabilirsiniz.